Domů » Kniha návštěv

Zápis do knihy návštěv

Pište prosím jen komentáře, kterými se vyjadřujete k tématu. Políčka označená červenou hvězdičkou jsou povinná a bez jejich vyplnění nebude Váš text uložen v databázi. viz nápověda


*
*
21920143
*
:-) :-D :-| :-( ;-) ;-D :cool:
Natalia
Ta galeria robi wrażenie. Piękne krajobrazy Czech sprawiają, że aż chce się poznawać ten kraj, za co ja jako przybysz z innego kraju jestem szczególnie wdzięczna. Mam nadzieję, że będzie mi dane obejrzeć co najmniej garstkę z tych krain na żywo. I po drodze poznawać, tak szczególnych, utalentowanych ludzi, którzy tworzą tak piękne fotografie ze światła i barw, które nas otaczają. To prawdziwa przyjemność być w otoczeniu tego wrażliwego, artystycznego świata, który tworzysz. Dziękuję.
Petr Pazdera
Děkuji Natálko za návštěvu stránek milá slova ;-)
Monica
Petře, tvoříte nádherné fotky :-).
Petr Pazdera
Děkuji Moniko za návštěvu a těší mne, že se Vám fota líbí ;-)
Lubomír
Krásně strukturované stránky, pane Pazdero, ale hlavně působivé fotografie, nádherně laděné krajiny, emoce krajiny, líbí se mi momentky sportovní i některé portréty. Dobrá práce! Díky za možnost \"nakouknout\" do Vaší foto-dílny i foto-duše. Zdravím a přeji hodně úspěchů.
Petr Pazdera
Zdravím Vás, Lubomíre a děkuji pěkně za zastavení i milá slova ;-)
Jarda
Pane Pazdera vaše snímky Krajina jsou opravdu vedeny k dokonalosti Klaním se Dobré světolo do dalších prací Jarda
Petr Pazdera
Zdravím Vás, Jardo, těší mne, že Vás krajiny zaujaly a děkuji za milá slova. Petr P.
Alena
Pořád dobrý, Péťo.. :-)
Petr Pazdera
Ahoj Alenko, děkuji za tvou návštěvu i podporu ;-) PP
Sunshinequeen
Poslední mořské fotografie jsou krásné. Je v nich to, co miluju nejvíc. Slunce a svoboda. Děkuju za připomínku nádherných dní.
Petr Pazdera
Já děkuju, že jsem tam mohl být s tebou a těším se na další společné chvíle u moře nebo objevování krás u nás v Česku.
Míša
Sluší jí to v čepici báječně. Trochu jí zavidím skvělého fotografa. Ale od srdce přeju to, co teď vyzařujete. Držím palce oběma.
Petr Pazdera
Míšo, díky moc i za Regí ;-)
ivan anderle
Ahoj Petře,
už jsem tu dlouho nebyl a vidím zase plno nových a pěkných fotek. Pěkně se to prohlíží. Hned člověk dostane chuť někam vyrazit. Tak ať se i nadále daří ...
Petr Pazdera
Zdravím Tě, Ivo, jsem potěšen, že ses tady zastavil. Díky a také přeji hodně zdaru a dobré světlo... Petr
Jan Pavlíček
Ahoj Petře,
Prohlédl jsem si po čase Tvé stránky a ač nerad :-) , tak si musím přiznat , že Ti trochu závidím co všechno dokážeš vidět v přírodě za detaily....a kdyby jen to ...Ty to dokážeš i hezky vyfotit. DÁVÁŠ MI MOTIVACI !!! Honza
Petr Pazdera
Zdarec Honzo, díky za Tvé upřímné vyjádření pocitů, potěšil si mne ;-) Tak ať se daří na Tvých cestách i necestách za světlem.... Petr
Alena
Ta poslední Postřelná je vážně moc romantická.. opět voní... ♥
Petr Pazdera
Zadařilo se, díky ;-)
Alena
Koukám a učím se. Koukám, že kolikrát chodím a nevidím. Petře, otvíráš mi nové úhly pohledu na moje \"vidění\" země, krajiny a lidí.. a vůbec... Jsem moc ráda, že jsem se životem dokoukala a dotoulala až k Tvým očím (které vidím za Tvými fotografiemi), a které mi ukazují, jak i já můžu vidět... Děkuju..♥
Petr Pazdera
Ahoj Alenko, moc mne potěšilo, že mé fotografie nejsou jen hezkými obrázky, ale posouvají člověka dál a otevírají mu cestu k novým poznáním a vnímání všeho, co je okolo nás. I to je posláním nás, fotografů. Děkuji za Tvou přízeň ♥ a těším se na fotografie s tím novým objektivem.
Petry
Moc pěkné, mám radost. jenom jsem nenašel nikon 24 - 70 f2,8 ?
Sunshinequeen
Když si prohlížím Vaše fotografie, přivádí mě to k myšlence, o co všechno přicházím v honbě za zážitky, abych ze života měla co nejvíc. Kolik bych toho viděla, kdybych zvolnila krok, zklidnila dech a v tichu se dívala kolem sebe. Někdy nás k zamyšlení o vnitřní přeměně přivede moudrá kniha, jindy slovo přítele a někdy to může být třeba právě fotografie. Ve Vašich fotkách je emoce, prožitek, znehybnění jedinečného okamžiku. Neříkám, že budu přírodou jezdit na kole,či chodit jen zvolna, ale vím, že se mnohem častěji zastavím a budu hledat očima tu krásu, kterou se Vám daří tak hezky zachytit fotoaparátem. Děkuju za inspiraci. Zůstanu věrnou návštěvnicí Vaší Galerie.
Petr Pazdera
Paní, slečno, neznámá sluneční královno.....děkuji za sdělení Vašich pocitů a myšlenek… napsala jste to velmi hezky. Nechť se Vám tedy daří zvolnit, abyste mohla vnímat ty krásy.... je jich všude okolo nás spousty. Těší mne, že mé fotografie jsou pro Vás inspirací, díky za návštěvu a přízeň ;-)
Zuzana Svobodová
Moc hezké fotky.;-)
Petr Pazdera
Díky Zuzko, jen nechápu ten vložený odkaz na web-stránky pojišťovny... pokud, tak prosím příště vlastní web a žádnou reklamu... ;-)
Kamil Matula
Zdravím Petře,
na Vaše stránky jsem narazil zcela náhodou, ale o to byla má návštěva zde příjemnější. Je docela fajn vidět některá místa, která mám doslova za plotem jinýma očima. Určitě se jsem zde nebyl naposled a třeba se někdy potkáme s foťákem u oka...;-)
Dobré světlo a pevnou ruku přeje Kamil
Petr Pazdera
Zdravím, Kamile,
potěšení na mé straně a třeba na sebe narazíme ;-) Díky
Míša
Petře, \\\"Zimní rozjímání s Ralskem\\\"...má úžasnou atmosféru...moc se mi líbí ;-)
Petr Pazdera
Ahoj Míšo, odpovídám s velkým zpožděním a moc děkuji za podporu ;-) Petr
Dr.Ozdi
Lovíte opravdu úžasné snímky krajin a přírody! Operuji o pár kilometrů dál na jiho-západ a tak ve vaší galerii občas hledám inspiraci, díky za to!
Dr.
Petr Pazdera
Zdarec doktore, díky za názor, potěšilo!
Milan Čepek
Dobrý den Petře,
asi se známe i když bohužel se na Vás nepamatuji. Pracoval jsem ve Strážské věznici jako spojovací technik až do roku 1990 a poté na vlastní žádost odešel. Prohlédl jsem vaši galerii a udělal jste mi radost. Žiji totiž v New Yorku a díky vám jsem nahlédl do míst které jsem tak důvěrně znal. Vidím, že užíváte Zoner, který je i můj program na úpravu fotografií. Mám k vám prosbu. Dá se do Zoneru 14 stáhnout nějaký zásuvný modul s kterým by bylo možné dělat \\\"omalovánky\\\"? Myslím tím kolorizaci starších černobílých snímků. Děkuji za odpvěď pokud víte.
Milan
Petr Pazdera
Zdravím Vás Milane,
já si na Vás pamatuji i když jsme se tam spolu moc dlouho nepotkávali, tři roky, nastupoval jsem v lednu 1987, ale už v 89 jsem studoval v Brně. Po letech jsem dělal nějaký čas i vedoucího odd. logistiky, pod které spadali spojaři. Nevím, zda tam byl už s Vámi Jirka Klimeš, ale stále dělá spojaře. Ohledně dalších informací se ozvu na email.
Díky za Vaše řádky ;-)
Petr
Míša
Díky za koníky, Petře, jsou báječní !!!:-)
Petr Pazdera
Věrný návštěvník mého webu ;-) Děkuji, Míšo, už se těším, až spolu vyrazíme na ty žabky ;-) P
Míša
Krásné záběry z Hamru... Vaše fotky opravdu vzbuzují emoce.:-)Díky Petře
Petr Pazdera
Milé, Míšo, moc děkuji za Vaše řádky ;-) P
Ladislav Frýdek
Teda Petře, klobouk dolů !
Prohlédl jsem celou galerii a musím uznat, že máš vynikající oko a cit pro barvy, vč. čb foto!
Fotky jsou úžasné, nádherné, zajímavé...nemá to chybu! Jen v tom pokračuj.

Zdraví kamarád ze 4.roty, Láďa Frýdek. ;-)
Petr Pazdera
Ahoj Láďo,
tak to je tedy milé překvapení ;-) Těší mne, že se Ti mé fotky líbí. Na časy v Aši moc rád vzpomínám. Napsal jsem Ti na email pár řádků. Díky za Tvůj vzkaz.
Zdraví, Petr P.
Radka Vítková
Dobrý den, pane Petře,
dostala jsem doporučení s odkazem na Vaše stránky a jsem opravdu nadšená z Vašich krajinářských scenénérií, jak dokážete zachytit světlo i krásu naší přírody v dané chvíli. Moc ráda jsem se zastavila a určitě se budu vracet ;-) Přeji Vám stále dobré světlo a pohodový rok 2013.
RV
Petr Pazdera
Zdravím Vás, Radko,
vždy ocením, když si lidé po prohlédnutí galerie dokáží udělat čas 3 minuty a napíší, a sdělí své dojmy. O to více pak potěší, když fotografie zaujmou ;-)
Děkuji za Vaší návštěvu.
Petr P.
Michaela Ladýřová
Petře, nad fotografiemi krajiny se mi vážně tají dech. Děkuji za tu krásu. Míša:-)
Petr Pazdera
Zdravím Vás, Míšo, moc jste mě potěšila zastavením a především sdělením svých pocitů z mých krajinek....
Přeji Vám, pohodový a klidný vstup do období adventu... a při toulkách za světlem dobré oko ;-)
Petr
Jiří Hejna
Jsem amatér, co se toulá přírodou ve svém rodném jihočeském kraji v doprovodu dvou psích kamarádů a fotím pro radost vše, co mne osloví. Nahlédnutím do tvé galerie je mi, jako bych na těch místech stál a nasával atmosféru okamžiku. Fotografie bez vyjímky, jsou moc nádherné.Díky.
Petr Pazdera
Zdravím tě, Jirko, díky za Tvé zastavení. Pohlaď za mne své čtyřnohé kamarády a užívej si života ;-) Petr
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace